מוצרים יבשים- הזמינו אספקת מוצרי מזון יבשים

סל המזון שלנו, בפרט במשפחות מרובות ילדים וכן גם כאשר מדובר על מקומות העבודה, על כל ההיקפים שלנו, מהווה חלק ארי ומשמעותי מסך ההוצאות השוטפות. יוקר המחייה בישראל מציב את עלות דברי מזון ומוצרי הצריכה בדירוג גבוה מאד ביחס לעולם וכך יוצא שהישראלי מוציא הון תועפות, בבית ובעבודה, על מזון. המזל הטוב הוא שיש מקום לשפר את הגזרה הזאת מבחינת יעילות כלכלית ויש דרכים שאפשר לחסוך באמצעותן באופן מהותי ומשמעותי. צמצום עלות סל המזון משפיעה באופן ישיר על המאזן החודשי והשנתי ובמצטבר מדובר על סכומים משמעותיים ביחס להכנסה, במדינת ישראל.

אספקת מוצרי מזון- למה לחסוך ואיך לעשות את זה?
בזמן האחרון אפשר לראות מגמה במסגרתה המודעות כלפי החשיבות שבחסכון עולה בתודעה הקולקטיבית ויותר ויותר אנשים מפנימים למה ועד כמה זה חשוב ומשמעותי. בעיצומו של המרדף הגענו להכרה שאם הכסף לא עובד בשבילינו, אנחנו אלה שנעבוד בשבילו, וכדי שכסף יעבוד, צריך שיהיה אותו. ככל שאנחנו מוציאים את כל מה שהכנסנו, בשורה התחתונה הוא לא נשאר- וכאן תמצית החיסכון, הן במשקי הבית הפרטיים והן אלו העסקיים.

מוצרי אוכל ניתן לרכוש בצורה יעילה יותר בכמה אופנים, להלן עיקרם:
רכישה מקוונת- הרכישה המקוונת, כלומר זו שנעשית באמצעות אתר האינטרנט מהווה חלופה יעילה כשלעצמה בהיותה חוסכת לאדם את הזמן והאנרגיות הנחוצות לצאת מביתו אל עבר המרכול ולעסוק במלאכת הבחירה, הליקוט והנשיאה אל ביתו. באופן טבעי, הרכישה באמצעות אתר אינטרנט חוסכת גם בעלויות משום שבמרבית המקרים מדובר על תהליך מכירה שחוסך נקודות, צמתים ותיווך, מה שמאפשר למשווק לחסוך בהוצאות ועלויות וכתוצאה מכך להוריד מעלות המחיר לצרכן.
הצטיידות במזווה עם מוצרים יבשים באופן כללי ובפרט עם מוצרי מזון יבשים כמו שימורים, שמנים, רטבים, אורז וקטניות מאפשרים קיומם של חומרי גלם זמינים ונגישים להזנה ובכך חוסכים את הרכישות הספונטניות והאימפולסיביות אותן אנו מבצעים בכל פעם שאנחנו נמצאים במרכול, "על הדרך", מבלי לתת על כך את הדעת. גם הרכישות הללו מצטברות לסכומים לא מבוטלים.
ניהול נכון של מלאי מוצרי המזון וחומרי הגלם, הן ככל שהדבר נוגע אל שימורים, רטבים אורז וקטניות והן ככל שהדבר נוגע לשמנים. מדובר על מוצרים בעלי אורך חיי מדף ארוכים מאד כשנושא הטריות רלוונטי רק לאחר הפתיחה, לכן כל תכנון לטווח הארוך ובהתאם להרגלי הצריכה של הצרכן יוכלו לחסוך באופן מהותי גם כאשר מדובר על אדם בודד. כלומר ככל שאנחנו מבקרים יותר פעמים בסופר, כך ההוצאה שלנו גדלה באופן אקספוננציונלי.

רכישה סיטונאית כמובן מצמצת עלויות באופן משמעותי ביותר ובעוד שמזונות טריים כמו גם פירות וירקות יש לרכוש בהתאם לכמויות הצריכה המדיות משום שאחרת המזון פשוט מתקלקל, ככל שהדבר נוגע למוצרי מזון יבשים, אין שום בעיה עם כמויות גדולות שעוברות לאחסון משום שהן פשוט ימלאו את המזווה מהסעיף הקודם ויאפשרו חסכון כפול, הן בעלות המוצר והן בעלויות העודפות אשר מתלוות אל הרכישות החוזרות, בכל פעם מחדש.

מוצרי צריכה נוספים שהם לא רק מזון, כמו מוצרי ניקיון נכנסים תחת אותו סט של כללים שייעודם חסכון והתייעלות כלכלית.
לקבלת חווית רכישה נעימה, בטוחה ובעיקר מאד מאד כלכלית אנחנו מזמינים אתכם להיכנס ל לקטלוג בקישור המצורף או ליצור עמנו קשר באמצעות העמוד באתר, או במספר הטלפון 04-6568383. באתר תוכלו לראות את כל המוצרים המשווקים אלה כוללים ממתקים, מוצרי מזון יבש, משקאות ממותקים ומוגזים וכן גם משקאות חריפים. כמו כן באתר תוכלו למצוא גם קטגוריה של מוצרי ניקיון ובנוסף ממתינה באתר קטגוריה שלמה של מבצעים במחירים עוד יותר משתלמים לצרכן. באופן הזה ניתן ליהנות מחוויית רכישה ברמה מאד גבוהה עם מחירים שאפילו זולים יותר מעלות סיטונאית, והכל מבלי לצאת מהבית.
 
כל משלוח חייב דמי שמלוח אלא אם נבחר איסוף עצמי , גובה המשלוח נקבע לפי היעד אלא אם עבר סכופ הקניה את הרף שפוטר מדמי משלוח
זמן האספקה : עד 5 ימי עסקים מיום סגירת ההזמנה והתשלום
אם בחר הצרכן אופציית איסוף עצמי אז ניתן לעשות זאת בזמני פעילות של העסק ומינימום 12 שעות מסגירת ההזמנה והתשלום
במקרה של חוסר במלאי ניצור קשור טלפוני עם הלקוח להשלמת ההזמנה או מתן זיכוי לפי בחירתו