אספקת מזון למוסדות- הזמינו מוצרי מזון

אספקת מוצרי מזון למוסדות היא שירות חיוני והכרחי שחייב להיות מנוהל בצורה מוקפדת ויעילה ואין מקום לטעויות. מטבע הדברים, ספקים שעובדים זמן רב מספיק במשק יודעים להעניק את השירות האופטימלי והנחוץ, אלא שלא תמיד אלה מסוגלים לספק זאת עם מחירים תחרותיים דיים, באופן שמאפשר את קיום ההסכם.
בפרט ככל שמדובר על מוסדות יש מקום להיפתח לאפשרויות חדשות, ולו רק על מנת לסייע בפתיחת המשק לתחרות אמתית, יחד עם זאת זה בשום אופן לא יכול לבוא על חשבון היחס החיובי הנחוץ לשימור שבין העלות לתועלת.

בכל מקרה בכל הנוגע למוסדות, תמיד טוב לעבוד עם יותר מספק אחד ואם גם אתם נמצאים בשלב שבו אתם מגייסים או בודקים את השוק כדי לאתר את הספק שלכם לרכישת מזון, יש כמה כללי אצבע שיסעו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

היבטים שיש לקחת בחשבון עת שמגייסים ספק עבור אספקת מוצרי מזון למוסדות:
  1. בקרת איכות- אף על פי שעיקר שירותי אספקת מזון למוסדות יכולה להיות מבוססת על מוצרים סגורים בעלי אורך חיי מדף ארוכים מאד, זה לא תמיד המצב, ובכל מקרה- בקרת איכות היא השלב החיוני אותו מבצעת החברה על מנת להבטיח שהמוצר שאותו מקבל הלקוח שלה תקין מכל הבחינות. שיש הלימה בין היצרן לקידוד, שהמוצר טרי ולא פג תוקפו, שהאריזה שלמה ושאין בה פגימות וכיוצא בזה.
  2. הרכב העלויות- כאשר מעניקים שירות יש להתייחס להיבטים שונים ורבים הרבה מעבר למוצר עצמו בלבד. זה נכון שרכישה סיטונאית כפי שהיא נעשית לטובת מוסדות בהחלט מזכה בהנחת כמות שהיא הנחה משמעותית והעלות למוצר היא שונה לחלוטין מהעלות לצרכן, אבל חשוב לזכור שהשורה התחתונה היא לא העלות למוצר, אלא היא רמת ואיכות השירות שמתקבלת. משום שמעבר למוצר עצמו למוסד יש צרכים נוספים שכוללים את אספקת המוצר, הזדכות והחלפה במקרה של אי שימוש, התאמות ספציפיות וכיוצא בזה. לכן חשוב מאד שהספק יענה על כל קשת הצרכים, ולעיתים המחיר למוצר לא משקף את רמת והיקף השירות אותו מעניקה החברה המשווקת.
  3. גיוון ומבחר- מטבע הדברים, ככל שלמשווק יש מבחר עשיר ומגוון יותר של מוצרי מזון כך יהיה נוח יותר לעבוד אתו. כמובן שלא תמיד כדאי ונכון לערבב בין נישות שונות, בפרט כאשר מדובר על מוצרי מזון, כמו למשל מזון רטוב ופירות יחד עם מוצרים יבשים.
  4. נגישות- זה אמנם חלק מהמכלול הרחב של שירות, אבל נגישות עומדת בפני עצמה והיא כוללת את קיומו את אתר אינטרנט שצריך להיות פשוט, נעים וידידותי למשתמש. כמו כן לחברה צריך להיות מערך שירות לקוחות פעיל שמסוגל לספק מענה הולם וכן גם פתרונות אספקה ושילוח. אלו משמעותיים ביותר לסדר העבודה התקין ויש להם השפעה ישירה על העלות האמתית של הקנייה.

לקבלת גישה לשפע של מוצרי מזון וגם מוצרי ניקיון באיכות הגבוהה ביותר במחירים תחרותיים להפליא, ושירות מנצח וחסר תחרות נא להיכנס  לקטלוג המוצרים שלנו ולקטלוג המוצרים שבמצבע או ליצור קשר בטלפון מס' 04-6568383 ואנו נספק את ההזמנה בהקדם.
מצפים לראותכם!
 
 
כל משלוח חייב דמי שמלוח אלא אם נבחר איסוף עצמי , גובה המשלוח נקבע לפי היעד אלא אם עבר סכופ הקניה את הרף שפוטר מדמי משלוח
זמן האספקה : עד 5 ימי עסקים מיום סגירת ההזמנה והתשלום
אם בחר הצרכן אופציית איסוף עצמי אז ניתן לעשות זאת בזמני פעילות של העסק ומינימום 12 שעות מסגירת ההזמנה והתשלום
במקרה של חוסר במלאי ניצור קשור טלפוני עם הלקוח להשלמת ההזמנה או מתן זיכוי לפי בחירתו