אלכוהול בסיטונאות- הזמנת משקאות חריפים במחיר סיטונאי

ההבנה בקרב הציבור הרחב לחשיבות ההתנהלות הכלכלית הנכונה הולכת ומחלחלת, כאשר חלק ארי מהתקציב המשפחתי, שמווה יחידה כלכלית עצמית כשלעצמה מוקדש למזון ומשקאות ומדובר על סכומי כסף לא מבוטלים. גם משפחות שנמנעות ממותגים ומאלכוהול יקר מוציאות אלפי שקלים בחודש בסופו של דבר על הקניות והסופר. מחירי אלכוהול ומזונות אחרים נמצאים בעלייה ובלי לשים לב אנחנו מוציאים עשרות אחוזים יותר על פני ציר הזמן. האם ההוצאה הזאת היא הכרחית ובלתי נמנעת? לא בטוח.

משקאות סיטונאות וקצת יותר- הדרך לחיסכון משמעותי
כשבוחנים את המלצות המקצוענים על הדרך הטובה ביותר להגיע לעצמאות כלכלית רואים שחסכון מהווה חלק חשוב, מהותי ומשמעותי בדרך לשם. בסופו של דבר הרבה יותר חשוב כמה אנחנו מוציאים, מאשר כמה אנחנו מכניסים כי מה שמכתיב את הדרך לעצמאות כלכלית היא הדלתא שנשארת לאחר שסיימנו עם ההוצאות. ייעול הוצאות היא אם כן בגדר ערך של חיים נכונים וזה בא לידי ביטוי בסכומי כסף לא מבוטלים.
רכישה בסיטונאות באופן כללי ורכישה של אלכוהול סיטונאי בפרט לא צריכה להיות הרגל עבור אירועים מיוחדים בלבד. אנחנו מכירים את התופעה של סיטונאות אלכוהול בהקשר של אירועים. אנשים לרוב מחפשים משקאות חריפים בסיטונאות לקראת חתונות, ארועי יום הולדת ומסיבות גדולות, אבל למה בעצם להגביל את היתרון המשמעותי של מכירת אלכוהול בסיטונאות למועדים מיוחדים בלבד, בעיקר כשמדובר על אנשים שצורכים אלכוהול גם בשגרת החיים עצמם, כמו רובינו.

אלכוהול מחירים לקנייה און ליין
סיטונאות משקאות היא בהחלט דרך נפלאה, יעילה וכלכלית במיוחד להקטין את עלות הסל החודשי למשפחה וכן גם למשרד ואילו ביצוע ההזמנה און ליין אף משדרג את האפשרות הזאת. בין אם מדובר על משקאות רגילים- ממותקים ו/או מוגזים, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על משקאות אלכוהוליים, בפרט על רקע עליית המחירים שלהם בשנים האחרונת.
 ראשית, הזמנה דרך הרשת, גם כאשר מדובר על אלכוהול סיטונאות שעבורו המחיר מלכתחילה נמוך יותר באופן משמעותי, עשוי לרדת אף יותר. למסחר דרך הרשת יש יתרונות רבים ומשמעותיים כשאחד מהמובהקים שבהם הוא העדר הצורך לתחזק חנויות פיזיות עם כל העלויות שבדבר. ספקים שלא מחזיקים חנות פיזית בכלל הם המרוויחים הגדולים ביותר, אבל עצם המעבר למסחר און ליין מוריד את העומס מהתחזוקה והעלויות של חנויות בעולם הממשי.
המשאבים הללו שמתפנים כאשר יש פחות צורך לתחזק חנויות פיזיות ולעיתים יש פחות חנויות פיזיות באופן כללי בזכות כך מאפשרים לספקים להוריד עלויות. לאור פיחות בעלויות התפעול, ההוצאה והכלליות גם העלות על המוצרים יכולה להתגמש, וכך קורה בפועל. המוצרים ברשת זולים יותר לרוב, בפרט כאשר מדובר על אלכוהול בסיטונאות מחירים און ליין הינם אטרקטיביים במיוחד, במקומות הנכונים.

אלכוהול וקצת יותר
ההמלצה לרכוש בסיטונאות כבילה כאמור לא רק לאלכוהול, אלא לכל מוצרי הצריכה, המזון והמשקאות שניתן להשיג ושרלוונטיים לבית או למשרד. מטבע הדברים, מוצרים יבשים וארוזים מתאימים יותר לרכישה סיטונאית, בפרט כאשר מדובר על מעט אנשים. באופן הזה המוצרים יוכלו להחזיק מעמד לאורך זמן ולא להתקלקל.
כמובן שהיתרונות של רכישת אלכוהול בסיטונאות דרך הרשת תקפים גם לשאר המוצרים ומלבד המחיר שבאמת אין לו תחרות ובצדק, יש לרכישה און ליין עוד כמה יתרונות מובהקים. החיסכון בזמן הוא יתרון משמעותי כשלא צריך להגיע לחנות פיזית ואפשר לבצע את ההזמנה מהטלפון מבלי לזוז מהמקום. היתרון הזה הופך למובהק ועוד יותר משמעותי ככל שמדובר על מוצרים סגורים שלא דורשים מיון כמו במקרה של פירות וירקות.
כמובן שהמשלוח והקבלה של הדברים על הבית היא פינוק שכולנו התרגלנו אליו ומיותר לוותר על זה בפרט כאשר מדובר על משקלים גדולים, כמו שקורה עם משקאות. לכן אין מה לחכות לאירוע מיוחד, ועל אחת כמה וכמה אם עומד בפתח אחד כזה- רכישת משקאות אלכוהוליים מומלץ לעשות רק בסיטונאות, דרך הרשת ורק אצל משווק אמין. האנס פוד משווקים משקאות אלכוהוליים ומגוון של מוצרים נוספים במחירים נוחים במיוחד. כנסו עכשיו לקטלוג המוצרים ותיהנו ממחירים מדהימים, משלוח עד הבית וממשק ידידותי במיוחד כך שתוכלו גם ממש ליהנות מחוויית רכישה נעימה וידידותית.

 
כל משלוח חייב דמי שמלוח אלא אם נבחר איסוף עצמי , גובה המשלוח נקבע לפי היעד אלא אם עבר סכופ הקניה את הרף שפוטר מדמי משלוח
זמן האספקה : עד 5 ימי עסקים מיום סגירת ההזמנה והתשלום
אם בחר הצרכן אופציית איסוף עצמי אז ניתן לעשות זאת בזמני פעילות של העסק ומינימום 12 שעות מסגירת ההזמנה והתשלום
במקרה של חוסר במלאי ניצור קשור טלפוני עם הלקוח להשלמת ההזמנה או מתן זיכוי לפי בחירתו